vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

archiv

aktuální programvytisknout

PROGRAM ČERVEN 2019

ilustrativní obrázek

Sobota 1. června 2019 - 20:00 - Vrátnice

DEPECHE MODE PAINKILLER PARTY 2

Depeche Mode párty v Rožnovském Vrátnice music clubu. DJ Agent Orange ( Depeche Mode,U2,INXS,The Cure,Camouflage,De/Vision ) a další hudební scéna. Vstupné 150 kč. Velkoplošná videoprojekce. Prodej lístku na místě.

ilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázek

Pátek 7. června 2019 - 16:00 - Vrátnice a přilehlé prostory

VALAŠSKÉ ZKUŠEBNY 3

Třetí ročník přehlídky lokálních kapel, letos se zahraničním hostem, který spolutvůrcem loga Vrátnice, RickoLusem.

16:30 Future Guys
17:30 Ctib
18:30 Rickolus piano set
19:30 Antonio Herman - venku
20:30 Spytihněv
21:30 Rickolus - venku - guitar set
22:30 afterparty

Koncerty se uskuteční v klubu Vrátnice a částečně taky ve venkovních prostorech v okolí klubu. Ctib, který hrál už na prvním ročníku, radikálně změnil koncept, takže nám jej může zaprezentovat. Podobným případem jsou Spytihněv, kteří mají novou sestavu. Mladý písničkář Antonio Herrman je populární nejen mezi svými vrstevníky. Ovšem jednoznačně nejmladší kapelou budou Future Guys.

Vstupné je dobrovolné

detaily | video

Rick Colado aka RickoLus, trubadúr z Jacksonville se vrací. Můžete si jej pamatovat z koncertu v Téčku, kde hrál s doprovodnou kapelou s českými muzikanty. Rok 2019 je ve znamení nové desky s názvem "Archways" vyjde na jaře na Lokal Rekorc a v podstatě navazuje na Rickovo poslední turné, jehož důležitou součástí byly i songy - docela geniální songy - s klavírem. Tak teď je budeme mít všechny pohromadě na krásným vinylu. RickoLus zahraje dva sety - jeden s klavírem v prostorách klubu a druhý venku s kytarou.

Ctib - slovy Nely Bártové z Alter Echo webzinu: Hřeb večera? Určitě Ctib. To, co předvádí na stagei byste do učitele z Rožnova pod Radhoštěm nejspíš neřekli. Discoegopunk je naprosto výživný, zpěv jde ruku v ruce s ulítlými tanečky à la surikata, prostě baví!

ilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázek

Pátek 14. června 2019 - 20:00 - Vrátnice

HURRICANE PARTY (USA), KULTRA!

RickoLus s Bleubirdem, které jste oba mohli vidět naživo v Téčku, mají projekt HURRICANE PARTY, ve kterém spojují své přednosti – písničkářství a rap a přidávají absolutně hitový taneční feeling. Předskakovat bude domácí KULTRA!, která to v nové sestavě válí, slibovaná druhá deska je stále na obzoru. Styl? Punk'n'bass'n'disco'n'roll.

Vstupné do 13. 6. 120 Kč, v den koncertu 150 Kč. Předprodej od 21. 5. v sídle T klubu, TIC nebo online.

detaily | video

ilustrativní obrázek

Úterý 25. června 2019 - 19:00 - Vrátnice

KŘEST CD UNIVERSE A KONCERT, VĚRA FALDÝNOVÁ & UNIVERSAL BAND

V dubnu 2019  nahrála Věra Faldýnová z Rožnova p/R album "Universe" ve Studiu V ve Zlíně. Na desce jsou obsaženy skladby jsem z vlastní tvorby z let 2017 - 2019. Nahrávka vznikla společně s Petrem Vavříkem - basová kytara, Rudym Horvatem - akustická a elektrická kytara, Milanem Nytrou - klávesy, Marcelem Gabrielem - bicí nástroje a Lubošem Novotným - lap steel kytara, kteří vystoupí i na tomto speciálním koncertě.
Věra se věnuje zpěvu, psaní vlastních písní, skládání hudby a psaní textů, hře na klavír, na kytaru a ukulele, modernímu tanci, bruslení na kolečkových bruslích, účinkování na vystoupeních a kulturních akcích.
Dobrovolné vstupné - celý výnos je věnován JIP dětského oddělení FN v Olomouci.

Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino Kam za kulturou