vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

připravujeme

aktuální programvytisknout

PROGRAM LEDEN 2022

ilustrativní obrázek

Středa 19. ledna 2022 - 20:00 - Vrátnice

AF Band

Po vánoční pohodě a hromadě spořádaného cukroví Vás neotřelými pop-rockovými hity z 80. a 90. let rozproudí kapela AF Band, která tentokrát jako bonus okoření večer melodiemi několika kultovních filmů a seriálů. Přijďte s námi rozzářit jednu fajn lednovou středu!

Sestava:

Adam Fuska
Tomáš Fábry
Jiří Růčka
Vašek Hudeček
Ondřej Růčka

Vstupné v předprodeji 120 Kč v den koncertu 150 Kč. Předprodej od 4. 1. 2022 od 8:30 v kanceláři T klubu, TIC nebo online.

Akce proběhne dle platných hygienických opatření.

ilustrativní obrázek

Středa 26. ledna 2022 - 19:00 - Vrátnice

Libor Šmoldas Organ Trio

Libor Šmoldas Organ Trio vás překvapí přívalem pozitivní energie, s níž hraje vlastní skladby, vycházející nejen z jazzové tradice, ale silně se opírající o blues, funk a soul 60. let. Kytarista Libor Šmoldas si přizval ke spolupráci vynikajícího varhaníka Jakuba Zomera, jehož popularita u českého jazzového publika neustále stoupá, a o generaci staršího Jiřího Slavíčka, jednoho z nejžádanějších bubeníků české scény (Robert Balzar trio, Illustratoshere...). O charakteristický zvuk tria se starají kromě lídrovy kytary a skvěle zvládnutých bicích také autentické varhany Hammond B3, nástroj dobře známý širokému spektru milovníků hudby, avšak v našich zemích málokdy k vidění a slyšení. Připravte se na hodně jazzu, blues, funku a pořádnou dávku spontánní improvizace a radosti.

Libor Šmoldas (1982) je náš přední jazzový
kytarista. Jeho koncertní aktivity zahrnují čtyři kontinenty a světové metropole New York, Washington, Sydney, Peking, V Čechách má na kontě přes dva tisíce klubových koncertů, přední festivaly Pražské Jaro, Prague Proms, Brno Jazz Fest, Bohemia Jazz Fest, Struny Podzimu či Janáčkův Máj a spolupráci s naší komletní jazzovou špičkou včetně například Ondřeje Pivce, Roberta Balzara či Davida Dorůžky. Mezi ocenění, které Libor získal, nechybí cena za nejlepší jazzovou skladbu roku 2014 či Anděl za jazzovou desku roku s Organic Quartetem. Učí na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a na mezinárodních workshopech v Anglii, Německu, Řecku, Itálii.

Vstupné na sezení s místenkou 250 Kč. Předprodej od 4. 14. 2022 v kanceláři T klubu, TIC  nebo online.

Akce proběhne dle platných hygienických opatření.

Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino Kam za kulturou