Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

archiv

vytisknout

AKTUÁLNĚ - BŘEZEN 2022

Koncerty jsou v plném proudu

Vítejte u nových zpráv. Ty z fronty se na nás valí dennodenně, zkusme se podívat na kulturu, ačkoli tématu války se asi nevyhneme. Včera jsme měli vyprodáno zásluhou bluesmana Jeffa McErliana. Zítra (to nebude vyprodáno), tedy v pátek 25. března k nám přijede unikátní písničkář David Pomahač, který v současnosti vystupuje na pódiu se svým synem Jáchymem.
Jeliokož kino Panaroma je zbouráno, letošní festivl dokumentárních filmů Jeden svět proběhne poslední dny března v prostorách Vrátnice. A poté se několikrát měsíčně budou promítat filmy z normální distribuce.
Na duben jsme nachystali opravdovou nálož koncertů, už prodáváme vstupenky a skoro u všech je cca polovina lístků prodána, tak neváhejte využít předprodej, ať už online, v Ícéčku nebov kanceláři Téčka.

Pátek 25. března, 20:00

David Pomahač

David Pomahač je křehký písničkář s duší rockera a něžný rocker v roli písničkáře. Skladatel, hudebník a oceňovaný textař, vystoupil počátkem roku 2020 ze stínu známého urban-folkového dua Kieslowski a u Indies Scope vydal své debutové, sólové album Do tmy je daleko. Pokřtít jej stihl poslední den před začátkem lockdownu a dál už to všichni známe… U nás vystoupí v duu se svým synem Jáchymem.
Více o akci

Pondělí 28. až čtvrtek 31. března

Jeden svět 2022

Letošním tématem Cesty svobody jsme chtěli obrátit pozornost na místa, kde se dějí věci, které otřásají světem lidských práv a připomenout, jak je svoboda a demokracie křehká. Netušili jsme, že několik dní před tiskovou konferencí a odhalením celého programu budeme zcela pohlceni Putinovou agresí na Ukrajině.
Domníváme se, že právě nyní je o to více potřeba ukazovat skrze filmové výpovědi a dokumenty místa, kde podobné situace trvají už řadu let a stále neutichají, a jak rychle se některé události mohou dotknout i nás všech.
Více o akci

Pátek 1. dubna

Insania

Koncertní turné k čerstvému albu “GRRRotesky”, které vychází 2. 2. 2022 u labelu Smile Music. INSANIA v novém materiálu, který vznikal během posledních 2 let, navazuje na předchozí album “Na počátku byl spam” a na základ silné metalové rytmiky s výraznou elektro-syntezátorovou stopou dál vrství sarkasmy a ironii.
Více o akci

Fotky z benefitu pro Ukrajinu najdete tadytady.

Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino