Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

archiv

aktuální programvytisknout

Benefiční stream na kavárnu Vrátnice

ilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázek

Čtvrtek 22. dubna až pondělí 24. května 2021 - 19:00 - Vrátnice

Benefiční stream na kavárnu Vrátnice

Součástí každého dobrého hudebního klubu je i fungující bar, my  jsme moc rádi za spolupráci s provozovateli toho našeho. Kvalitní kafe, velký výběr piv, jak co se týče značek, tak druhů a něco k zakousnutí, to jsou poznávací atributy baru a kavárny Vrátnice. I když je po celou dobu otevřeno Žíznivé okno s prodejem na ulici, covidová omezení na ně těžce dopadají. Pomozme jim společně překonat složitou dobu, kdy nemohou dělat svoji práci.

 ↔️ Na tomto místě poběží živé vysílání ↔️

Na benefičním večeru vystoupí bez nároku na honorář čtveřice interpretů spojených s klubem Vrátnice.

Prvním je Forest, strůjce populárních improvizačních večírků „Marmeláda“, které se několikrát odehrály v prostorách kavárny. Sám hraje na bicí a v sestavě se objeví perkuse, basa, kytara a možná i nějaký ten dechový nástroj.

Mladá rožnovská zpěvačka Věra Faldýnová s kapelou Universe nahrála v prostorách klubu svůj poslední videoklip a v jejich podání se můžeme těšit na poctivý pop s odkazy na blues a jazz. Zazní i nové skladby, které natočili čerstvě ve studiu.

Etnofolkoví Goji Vrátnici už dvakrát naplnili, roztančili a rozezpívali, tentokrát přijedou v okleštěné sestavě, nicméně protagonistka Bára Petříčková nebude chybět.

Alternativní scénu bude reprezentovat Ctib, který zanedlouho vydá své sólové debutní album na brněnském labelu Kabinet records a na koncertě zazpívá za doprovodu svého elektronického přítele i pár zbrusu nových kousků.

Proběhne i aukce výtvarných děl - darů od umělců a umělkyň. Obrazy, fotografie, designové módní doplňky a další.

Ke sledování streamu vstupenku nepotřebujete. Zakoupením libovolného počtu vstupenek v hodnotě 100 Kč však můžete podpořit Café & Bar Vrátnice.


Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino