Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

archiv

aktuální programvytisknout

Kontinent II - festival v klubu

ilustrativní obrázek

Čtvrtek 28. října 2021 - 18:00 - Vrátnice

KONTINENT II - FESTIVAL V KLUBU

Nálož místní mladé krve opět po dvou letech ????
Loňský rok nám bohužel nevyšel nicméně letos to bude nářez. Pod rouškou začínající noci se vám představí jak známé tváře, tak interpreti, jež vám možná budou zcela neznámí.
součástí horečného večera bude také výstava mladých Rožnovských fotografů.
---------------------------------------------
THE GREX
Kucí z Valmezu, kteří chtějí muziku posunout zase o kus dál, a hlavně do toho dát všechno. Borci již hrají nějaký ten pátek, proto jste je mohli zaslechnout třeba na 4. Valašských zkušebnách přede dvěma lety. Žánrově se pohubují mezi pop-rockem, často však také zavítají do bluesu.
https://www.facebook.com/thegrexband/?ref=page_internal
 
VČERA BYLO POZDĚ
Když jsem se jich zeptal, že jak by se popsali, tak mi bylo jednoznačně řečeno.
Valašský punk. Nahlas!
 
SPASM AND DEATH
Český undergroundový hardrockový garage band, zplozen z těch nejvytříbenějších kapel maesterov, jakých tahle skupina mohla mít. Jako už se stalo naší tradicí hrát jednou za rok, tak opět přicházíme ukázat náš Um v podobě osobitého metloše.
https://www.facebook.com/SPASMANDDEATH
 
BOLEHLAV
Spojení dubstepového beatu a nekompromisně řezané kytary dává vznik našlapanému electro-metalu, hudbě jako neurotická porucha. Jeho texty jsou oholeny až na samotnou podstatu slov a nejdůležitějších sdělení. Tento projekt Michala Milka vám pod rouškou temnoty přijde způsobit opravdové trauma.
https://www.bolehlav.net/
 
Své myšlenkové pochody a přechody přijdou představit tři nadějné autorky. Áňa, Marky a Nela. Přijďte si poslechnout trochy té poezie a podpořit tak naší mladou literární scénu.
Napříč celým festivalem proběhne výstava třech rožnovských fotografů. Tato omladina vám tak nabídne pohled skrze hledáčky do jejich světa. Výstava Thomase Majera, Jardy Maléře a Marie Lázničkové potrvá nadále i po skončení festivalu.
Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino