Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

archiv

aktuální programvytisknout

Goji, Žamboši, ME2D

ilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázekilustrativní obrázek

Sobota 13. května 2023 - 20:00 - Vrátnice

Goji, Žamboši, ME2D

Goji - hudební skupina z Hradce Králové a okolí s frontwomankou Bárou Petříčkovou hrající vlastní tvorbu po hospodách, klubech i na ulici. World music s kořeny na Valašsku.

Žamboši hrají v sestavě kytara, akordeon, bicí a samply. S použitím minimálních prostředků je zvuk kapely plný a „hýbe vnitřnostmi“. Je to současná, progresivní, akusticko-folkrocková skupina. Její písně kladou důraz na text a emocionalitu při živých koncertních provedeních. Za svých pět dosud vydaných titulů byli vždy nominováni na cenu Anděl v kategorii folk a třikrát se jim podařilo nominaci proměnit. 6. 11. 2021 jim vyšlo v pořadí páté řadové CD s názvem Světlojemy.

ME2D – surrealistický pop z Rožnova a okolí. Představte si,  jako by vás jejich zvonící kytary hodlaly protáhnout podivuhodnou krajinou velmi sugestivních textů až někam na přelom osmdesátých a devadesátých let. K tomu špetku folku, country a máte originální, netuctové písničky.

Vstupné v předprodeji: 150 Kč, v den akce a na místě: 200 Kč. Předprodej od 18. 4. 2023 v sídle Téčka, TIC nebo online.

Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino