Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
vrátnice vrátnice
kino Panorama kino
tka tka
≡ menu
nápis Vrátnice Art & Music

archiv

aktuální programvytisknout

Patt Berry Trio, Ta Hakuna

ilustrativní obrázekilustrativní obrázek

Sobota 20. ledna 2024 - 20:00 - Vrátnice

Patt Berry Trio, Ta Hakuna

Ta Hakuna je soulová kapela z Beskydských končin. Počátky kapely sahají do roku 2014, kdy se na Lidové konzervatoři v Ostravě potkali kytarista Kuba Zeť a zpěvačka Niki Zeťová, kteří zde společně navštěvovali jazzová komba a odehráli spolu párškolních koncertů. Vzájemná sympatie přerostla v touhu dělatvlastní muziku, a tak o pár let později vznikl projekt Ta Hakuna. Kapela tehdy ještě jako duo začala s vlastní tvorbou a prvními koncerty. Po roce fungování do kapely přichází bubeník Kuba Juchelka a basák Kuba Stolář.V lednu 2023 kapela vydává své debutové album Tangled Connection, které bylo nahráno v pražském studiu 3bees. Desku mixoval a produkčně se na ni podílel Tomáš Neuwerth, který ji také pokřtil v novojičínském klubu Galerka. Album následně vplouvá do digitálníhosvěta na platformách Spotify, YouTube, iTunes a dalších. Ve stejném měsíci kapela vypouští do světa svůj první videoklip ke skladbě Golden Ray z alba Tangled Connection.

Patt Berry je muzikant a busker z Valašska, známý svou dynamikou, bluesovým feelingem, netradičním hlasem a buskingem na cestách. Klidná hudba, často ozvláštněna looperem, vás brzy vtáhne do jiné reality. Nyní nově v triu se zpěvačkou a pianistkou Amálií Hrůzovou a baskytaristou Martinem Žákem.
V roce 2018 vydal první sólové, akustické a minimalistické demo album Between the Hills a poté účinkoval na festivalech Fm City fest, Buskers fest, Světlo Valmez, Colours of Ostrava či na srbském festivalu Floating Man. Buskoval v ulicích Anglie, Nizozemí, Španělska, Portugalska či Itálie.

Vstupné na sezení s místenkou v předprodeji 100 Kč, v den koncertu a na místě 150 Kč. Předprodej od 19. 12. od 8:30 online, v Téčku nebo v TIC.


Odběr novinek
Odběr novinek plakát akcí program kino